گفتارنیوز در پی گفتارحق

شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 18 May , 2024 ساعت ×
هم صدایی و حمایت قاطع همه مسلمانان از فلسطین به نابودی اسرائیل می انجامد
۲۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۷
شناسه : 1597
3
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان: رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت:سایه شوم صهیونیسم جهانی و خوی شیطان صفتانه و جنگ طلبانه آنها سال هاست که بر سر فلسطین و ملت های آزادی خواه گسترانیده شده است.
ارسال توسط :
پ
پ

مهدی پارسا با بیان اینکه فلسطین و قدس شریف خط قرمز جمهوری اسلامی است، افزود: دفاع از ارمان فلسطین بر پایه اصل اخوت انسانی، غیرت دینی و اسلامی، منافع دینی، ملی و منطقه ای استوار است.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان، دفاع از دین اسلام را بسیار مهم و تکلیف مند برشمرد و بیان کرد: شبکه صهیونیسم جهانی با پرچم داری از دین یهود حکومت غیر دینی را بسط و گسترش داده است.

پارسا با اشاره به حالت انفعالی کشورهای منطقه در مقابله با صهیونیسم جهانی، اضافه کرد: در سال های اخیر آرمان فلسطین و حمایت از غزه در خلصه ای از فراموشی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه انتشارات از کشورهای مسلمان جهان در حمایت از فلسطین بسیار بالا است، افزود: هم صدایی و حمایت قاطع همه مسلمانان جهان از فلسطین به نابودی اسرائیل می انجامد.

این کارشناس خبر و رسانه با بیان اینکه صدای فلسطین در دنیا شنیده نشده است، گفت: امپراطوری رسانه ای دنیا توسط صهیونیست ها اداره می شود و این تسلط رسانه ای اجازه شنیده شدن صدای مردم بی گناه فلسطین را نداده است.

پارسا با بیان اینکه صنعت رسانه ای دنیا در خدمت صهیونیسم جهانی است، تصریح کرد: رسانه های تحت سیطره صهیونیست ها افکار عمومی جهان را جهت دهی و مدیریت می کنند و این مدیریت جهانی رسانه ای سبب شده تا صدای مظلوم فلسطین در نطفه خفه شود.

وی با اشاره به سانسور خبری مشکلات، دردها و رنج های مردم فلسطین، افزود: نگاه آرمان گرایانه مردم فلسطین در سکوت خبری و رسانه ای دنیا گم شده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه ۶ غول رسانه ای دنیا در راستای اهداف رژیم اشغالگر قدس حرکت می کنند، گفت: آمریکا بعنوان اولین کشور پذیرنده رژیم صهیونیستی و موجودیت اسرائیل، تمام قد از موانع این رژیم غاصب و کودک کش حمایت می کند.

پارسا با بیان اینکه پشت پرده تمامی رسانه های امریکایی صهیونیست ها قرار دارند، اضافه کرد: غول رسانه های آمریکا در راستای ترویج آرمان پوچ و توخالی صهیونیسم جهانی حرکت می کند.

وی با اشاره به جنایت های بی رحمانه و ضدحقوق بشری صهیونیسم در منطقه خاورمیانه، افزود: قدرت رسانه ای دنیا اجازه انتشار جنایت های اسرائیل در منطقه را به هیچ رسانه ای نمی دهد و اگر رسانه ای هم به این جنایات بپردازد تحت فشار سیاسی و امنیتی شدید قرار می گیرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه توافق اخیر بین ایران و عربستان شوک بزرگی به اسرائیل وارد کرد، گفت: صهیونیست ها دنبال تشکیل جبهه ای واحد در منطقه علیه ایران اسلامی بودند که با توافقات اخیر در منطقه تمام رشته های بافته شده این رژیم کودک کش، پنبه شد.

پارسا با بیان اینکه محور مقاومت در شرایط ایده آل قرار دارد، اضافه کرد: محور مقاومت در حمایت از مواضع و آرمان فلسطین، مقتدر و موفق است.

وی با اشاره به اوضاع روبه زوال اسرائیل در منطقه و جهان، افزود: تنش های داخلی، مشکلات و چالش های پیش روی صهیونیست نشان دهنده نابودی این رژیم است.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.