گفتارنیوز در پی گفتارحق

جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 24 May , 2024 ساعت ×
نامه انتقادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت به مدیرکل جهاد کشاورزی/عدم پاسخگویی ۴۰ روزه!
۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۰
شناسه : 2643
4
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت طی نامه ای خطاب به مدیرکل جهاد کشاورزی گیلان با توجه به عدم پاسخگویی و استنکاف از حضور در میان دانشجویان، خواستار حضور و پاسخگویی به مطالبات آنها در خصوص معضلات کشاورزان گیلانی شد.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش گفتارنیوز،بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت طی نامه ای خطاب به مدیرکل جهاد کشاورزی گیلان با توجه به عدم پاسخگویی و امتناع از حضور در میان دانشجویان، خواستار حضور و پاسخگویی به مطالبات آنها در خصوص معضلات کشاورزان گیلانی شد.

متن نامه به این شرح است:
بسمه تعالی
جناب آقای دکتر صالح محمدی مدیر کل جهاد کشاورزی گیلان

بعد از سلام و تعارفات معمول باید خدمتتان عرض کنیم که بیش از ۴۰ روز میباشد که بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در راستای سخن مقام معظم رهبری که فرمودند (پرچم مطالبه گری و آرمانخواهی را زمین نگذارید از جنابعالی دعوت نمودیم دانشجویی حاضر شوید و به سوالات معمول ذهن تمام مردم گیلان و به خصوص جریان انقلابی دانشجویی پاسخ دهید ، حال بعد از گذشت ۴۰ روز ما از سمت شما و دفترتان هیچ پاسخی دریافت نکردیم. حال سوال اینجاست که مگر در جمع دانشجویان انقلابی چه اتفاقی قرار است بیوفتد که حتی حاضر به حضور در این جمع نمیشوید؟ مگر انکه از چیزی ترس داشته باشید!
ما در این ۴۰ روز از هر طریقی پیگیری فرمودیم که میزبان شما در جمع دانشجویی در دانشگاه ، باشیم و سخنان شما را در خصوص کشاورران گرامی و زحمتکش گیلان كه همچنان مشکل بزرگ عدم فروش برنجشان را دارند و در امرار معاش زندگیشان دچار مشکل گشته اند و مسئولین بیش گذشته در خوابند بشنویم! که نه تنها حاضر به حضور در جمع مقدس دانشجویان نشدید.

كتبا بلکه حتی چه و چه شفاها هیچ پاسخی در جواب نامه ندادید! الطفا اولا پاسخ گو عدم حضورتان در این جمع دانشجو باشید!

دوما برای دلجویی از این دانشجویان وقت بعدی حضورتان را  در جمع دانشجویان اعلام فرمایید

و من الله توفيق دانشجویی دانشگاه بسیج دانشگاه  آزاد اسلامی واحد رشت

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.