گفتارنیوز در پی گفتارحق

چهارشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 12 June , 2024 ساعت ×
رفع مشکلات تولیدکنندگان مناطق چراغ پشتان و پیل علی باغ در اولویت قرار بگیرد
۰۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۱
شناسه : 2279
3
فرماندار بندرانزلی: جلسه کارگروه رفع موانع تولید با موضوع انشعاب غیردائم برق واحدهای تولیدی،صنعتی و کشاورزی در مناطق چراغ پشتان و پیل علی باغ در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بندرانزلی برگزار شد.
ارسال توسط :
پ
پ

جلسه کارگروه رفع موانع تولید با موضوع انشعاب غیردائم برق واحدهای تولیدی،صنعتی و کشاورزی در مناطق چراغ پشتان و پیل علی باغ در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بندرانزلی برگزار شد.

طی این جلسه فرمانداربندرانزلی با اشاره به اهمیت موضوع رفع موانع تولید و لزوم ارائه راهکار برای حل اساسی مشکلات تولیدکنندگان مناطق چراغ پشتان و پیل علی باغ اظهار کرد: باتوجه به تخصصی بودن موضوع و اولویت معیشتی آن، ادارات جهاد و امورآب با پیگیری بیشتری به آن بپردازند.

پورخوش سعادت حل مشکلات مردم در حوزه تولید را در اولویت دانست و تاکید کرد: هیچ توجیهی جهت عدم پیگیری رفع موانع تولیدکنندگان پذیرفتنی نیست و اگر حمایت لازم در این حوزه صورت نگیرد قطعا با بحرانی جدی تر روبرو خواهیم شد و خلاء جبران ناپذیری در این زمینه ایجاد میشود.

دادستان بندرانزلی نیز با بیان اینکه حمایت از امر تولید میبایست در اولویت ادارات قرار گیرد گفت: باتوجه به اینکه برای مجوز انشعاب غیر دائم برق در این مناطق نیاز به استعلام بخشداری و ادارات جهاد و منابع طبیعی و امورآب میباشد و همچنین مناطق مذکور در حریم شهر هستند ولی در محدوده شهر نیستند قطعا در استعلام امور آب جزء بستر تالاب خواهند بود.

سبحانی افزود: طبق استعلام منابع طبیعی ملک مورد نظر جزء مستثنایات بوده و یا دارای نسق زراعی و یا سند ملکی شخصی میباشد و تنها راهکار برای زمین های دارای حق مکتسبه، طرح موضوع در ماده ۳ کمیسیون رفع تداخل آب منطقه ای است تا این مشکل از راه قانونی حل و فصل گردد.

گفتنی است؛ طی این جلسه معاونین برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری انزلی، بخشدار و روسای ادارات برق،جهاد و امور آب و همچنین تعدادی از متقاضیان انشعاب غیر دائم برق واحدهای تولیدی مناطق چراغ پشتان و پیل علی باغ به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.