گفتارنیوز در پی گفتارحق

جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 24 May , 2024 ساعت ×
با یک گل بهار نمی شه!
۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲
شناسه : 1386
3
چند روزی از اخبار حل مشکل سراوان  می‌گذرد مسئولین مانند ماه های گذشته آمدند و رفتند غافل از اینکه دردی درمان نشده! از روابط عمومی استانداری تا برخی از رسانه ها بعضا با اهدافی نامعلوم تیتر ها زندند برای تخریب و تعریف و در میانشان چند کلام حرف حساب جا ماند.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش گفتارنیوز،چند روزی از اخبار حل مشکل سراوان  می‌گذرد مسئولین مانند ماه های گذشته آمدند و رفتند غافل از اینکه دردی درمان نشده! از روابط عمومی استانداری تا برخی از رسانه ها بعضا با اهدافی نامعلوم تیتر ها زندند برای تخریب و تعریف و در میانشان چند کلام حرف حساب جا ماند.

جناب استاندار خداقوت برای پیگیری تا عملتان،از روزی که قول پیگیری مشکل سراوان را دادید تا روزی که نهال را کاشتید فاصله بود! اما با یک گل بهار نمی شود؛همانطور که اقتصاد ما با دستور درست نمی شود محیط زیستمان هم با یک نهال درست نمی شود!

در این میان اصل فراموش شده این است که بهسازی نیازمند زیرسازی است نه اقدامات موقتی و گذرا که با غلو رسانه ای تبدیل به کارنامه و تبلیغات پیش مردم کنید.

درست است که با انتقال زباله ها به مکانی دیگر و کاشت نهال وضع در ظاهر بهبود یافته اما مشکل پسماند در کنار آسیب هایی که در گذشته زده همچنان باقی و تشنه اقدامات موثر تر است.باشد که کارنامه تان در ادامه از این قبیل اقدامات پر شود‌‌‌.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.